Nie możesz złożyć nowego zamówienia ze swojego kraju. United States

Legowisko mata posłanie dla psa XL 100 x 90

11019410403

Nowy produkt

Legowisko mata posłanie dla psa M-L 80 X 70

Więcej szczegółów

Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie

Arkusz danych

Materiałtkanina

Więcej informacji

Kto nie chce codziennie spać jak w siódmym niebie? Z naszym legowiskiem możesz spełnić marzenie swojej ukochanej. Wyjątkowo miękką i przyjemną tapicerkę zapewniają antyalergiczne płatki pianki zastosowane w poduszkach oraz w bocznych krawędziach.

To owalne legowisko dla psa ma 35 cm wysokości z tyłu i lekko obniżone z przodu. W ten sposób pies może wygodnie wspiąć się na poduszkę wewnętrzną o wysokości około 16 cm i wtulić się w wierzchni materiał z miękkiego weluru i pluszu. Nie będzie chciał rozstać się z tym szczególnie miękkim łóżkiem, zwłaszcza że nawet nie poczuje twardej podłogi z grubą tapicerką. Ponadto antypoślizgowy materiał izolacyjny zastosowany na podłoże chroni przed zimnem podłogi i zapewnia stabilność legowiska dla psa. Łóżko jest miękko wyściełane, ale absolutnie stabilne wymiarowo. Po użyciu z łatwością wróci do swojego pierwotnego kształtu.

Nasze legowiska dla psów zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności dzięki materiałowi i wykonaniu. Dzięki temu pokrowiec jest łatwy w pielęgnacji, zdejmowany z wszytym zamkiem błyskawicznym i można go prać w pralce w 30 stopniach. Czy nie można już go wyczyścić, czy też chciałbyś nadać swojemu legowisku Heaven nowy wygląd? Nie ma problemu - po prostu możesz wymienić pokrowiec na nowy.

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów , w tym legowisku dla psa zastosowano wyłącznie wysokiej jakości materiały.

Materiał:

  • Materiał wierzchni: welur i plusz
  • Podłoże: antypoślizgowy materiał izolacyjny
  • Szczególnie wytrzymały i wodoodporny, ale miękki i przyjemny w dotyku
  • Poduszka wewnętrzna: płatki pianki
  • Marginesy boczne: płatki pianki
  • To łóżko jest niezwykle stabilne wymiarowo i powraca do swojego kształtu po użyciu
  • Miękka tapicerka do przytulania i dobrego samopoczucia dzięki tylnej ścianie

Obsługujemy tylko wysyłki krajowe

Reviews (0)