Nie możesz złożyć nowego zamówienia ze swojego kraju. United States

Legowisko mata posłanie dla psa XL 100X90 cm

10973908994

Nowy produkt

Legowisko mata posłanie dla psa XL 100X90 cm

Więcej szczegółów

1 Pozycja

Ostrzeżenie: ostatnie przedmioty na stanie!

Arkusz danych

Materiałinny

Więcej informacji

Kto nie chce codziennie spać jak w siódmym niebie? Z naszym legowiskiem możesz spełnić życzenie swojej ukochanej. Zastosowane tutaj antyalergiczne płatki pianki w poduszkach i na bocznych krawędziach zapewniają wyjątkowo miękką i przyjemną tapicerkę.

To owalne legowisko dla psa ma 35 cm wysokości z tyłu i lekko obniżone z przodu. W ten sposób pies może wygodnie wspiąć się na poduszkę wewnętrzną o wysokości około 16 cm i wtulić się w wierzchni materiał z miękkiego weluru i pluszu. Nie będzie chciał rozstać się z tym szczególnie miękkim łóżkiem, zwłaszcza że nawet nie poczuje twardej podłogi z grubą tapicerką. Ponadto antypoślizgowy materiał izolacyjny zastosowany na podłoże chroni przed zimnem podłogi i zapewnia stabilność legowiska dla psa. Łóżko jest miękko wyściełane, ale absolutnie stabilne wymiarowo. Po użyciu można go łatwo przywrócić do pierwotnego kształtu.

Nasze legowiska dla psów zostały zaprojektowane z myślą o długiej żywotności dzięki materiałowi i wykonaniu. Dzięki temu pokrowiec jest łatwy w pielęgnacji, zdejmowany z wszytym zamkiem błyskawicznym

Reviews (0)