Nie możesz złożyć nowego zamówienia ze swojego kraju. United States

Legowisko ortopedyczne posłanie XXL 120x80 memory

097988927811

Nowy produkt

1 Pozycja

Ostrzeżenie: ostatnie przedmioty na stanie!

Arkusz danych

Materiałinny

Więcej informacji

Ortopedyczne Legowisko Dla Psa Knuffelwuff Madison Z Laserowo Pikowanej Imitacji Skóry

Legowisko ortopedyczne optymalnie dopasowuje się do ciała psa, co między innymi wspiera zdrowie jego pleców.

Legowisko ortopedyczne Madison ma powierzchnię do leżenia z pianki memory. Materac idealnie dopasowuje się do anatomii psa poprzez nacisk i ciepłotę ciała, zapobiegając w ten sposób zaburzeniom krążenia. Materac dzień po dniu dopasowuje się do sylwetki i wagi psa. Odciąża kręgosłup. Niezwykle długa żywotność tej powierzchni do leżenia to tylko jedna z wielu zalet, jakie niesie ze sobą ortopedyczne legowisko dla psa Madison.

Bardzo wysokiej jakości, pikowana laserowo sztuczna skóra jest łatwa do czyszczenia poprzez wycieranie lub odkurzanie wilgotną szmatką. W przypadku większego zabrudzenia pokrowce można łatwo zdjąć dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu, co znacznie ułatwia czyszczenie. Wysokie na 25 cm ściany boczne ortopedycznego legowiska Madison nie tylko chronią przed przeciągami, ale także zachęcają do przytulania się. Wypełnienie z płatków pianki zapobiega dokuczającym odgłosom z legowiska dla psa. Legowisko ortopedyczne Madison posiada antypoślizgowy materiał izolacyjny, dzięki czemu zimna podłoga nie ma żadnych szans.

Podaruj swojemu psu coś dobrego dla jego stawów dzięki legowisku ortopedycznemu Madison i ciesz się stylowym designem tego wysokiej jakości legowiska firmy Knuffelwuff.

pikowanej laserowo można łatwo wyczyścić wycierając lub odkurzając wilgotną szmatką.

W przypadku większych zabrudzeń pokrowce można łatwo zdjąć dzięki wszytemu zamkowi błyskawicznemu, co znacznie ułatwia czyszczenie.

Ścianki boczne o wysokości 23 cm chronią psa przed przeciągami i są wypełnione pianką. Aby chłód nie miał żadnych szans, a łóżko miało solidne oparcie na podłodze, od spodu przymocowany jest antypoślizgowy materiał izolacyjny.

  • Wymiary zewnętrzne (DxSxW):
  • 105x73x23 cm

Reviews (0)