Nie możesz złożyć nowego zamówienia ze swojego kraju. United States

Szafa 3 drzwiowa z dwoma szufladami

10000640391

Nowy produkt

  • Szafa 3 drzwiowa z dwoma szufladami

Więcej szczegółów

1 Pozycja

Ostrzeżenie: ostatnie przedmioty na stanie!

Arkusz danych

Materiałinny
pod stan :(POWYSTAWOWY) org. opakowanie

Więcej informacji

Informacje o tym produkcie

Prosta i dyskretna szafka z drzwiami obrotowymi zapewnia praktyczne miejsce do przechowywania. Całość ponadczasowy i powściągliwy wygląd jest podkreślony funkcjonalnymi uchwytami w kolorze aluminium. Dzięki temu jest prawdziwym partnerem do przechowywania, zawsze i wszędzie – w sypialni, pokoju gościnnym, pokoju dziecięcym, korytarzu, piwnicy

Za trzema drzwiami obrotowymi szafy na ubrania o wymiarach szer. x wys. x gł. 127 x 188 x 52 cm istnieją wystarczające możliwości przechowywania ubrań – zawieszona lub leżąca. W dwóch szufladach zintegrowanych z przodu szafy na ubrania można prać bieliznę, skarpety itp. uporządkowane przechowywanie.

Wnętrze szafki jest podzielone na dwa elementy, o wymiarach 40 cm i 85 cm. Standardowo szafa na ubrania w szerokim elemencie jest wyposażona w drążek na ubrania, w mniejszym elemencie znajdują się trzy półki. Standardowe wyposażenie wewnętrzne szafy na ubrania można regulować na wysokość. Opcjonalnie wyposażenie wnętrza można uzupełnić odpowiednimi akcesoriami.

Szafka ze swoimi drzwiami obrotowymi to prawdziwy klasyk i wyjątkowo elastyczny. Szczególnie również przeprowadzki najlepiej pasuje do tego typu drzwi szafy. Kolejna plus szafy na ubrania: po otwarciu wszystkich drzwi, masz całą zawartość szafy i tym samym pełny przegląd ubrań, T-shirtów i akcesoriów.

Zakres dostawy: Szafa z 3 drzwiami obrotowymi i 2 szufladami – kolor biały (alpejski) – Materiał drewnopochodny – wymiary szer. x wys. x gł. 127 x 188 x 52 cm – 1 drążek na ubrania (85 cm), 3 półki wkładane (40 cm) – Stan dostawy w stanie rozłożonym – łatwy montaż z dokładną instrukcją montażu

Szafa w obniżonej cenie w oryginalnym opakowaniu posiada delikatne mankamenty magazynowe widoczne na ostatnim zdjeciu

Transport ustalamy indywidualny do każdego zamówienia

Reviews (0)