Nie możesz złożyć nowego zamówienia ze swojego kraju. United States

Statek łódź światła dźwięki

8895822

Nowy produkt

Statek łódź światła dźwięki dla dzieci

Więcej szczegółów

2 Pozycje

Ostrzeżenie: ostatnie przedmioty na stanie!

Arkusz danych

Wiek3 lata +
Materiałplastik
CertyfikatyCE
Dlachłopiec, dziewczynka
pod stan :(NOWY) org. opakowanie

Więcej informacji

Pływająca łódź zabawkowa z funkcją wolnego biegu. Funkcje światła i dźwięku. Szyna spiralna z drzwiczkami i zmieniaczem szyn Deska rampy i procy. Lądowisko dla helikopterów i parking na moście kapitańskim. Z uchwytem do noszenia. Zawiera 2 odlewany samochód i helikopter. Mobilny żuraw. W zestawie rekin, łódź podwodna, pływająca kapsuła ratunkowa i klatka rekina.

Zestaw zabaw Shark Attack: Wszystkie ręce na pokładzie! Zabawka nie może być bardziej uniwersalna, ekscytująca i edukacyjna: zestaw zabaw Shark Attack nie jest zwykłą zabawkową łodzią. Wyposażony w funkcję wolnego koła również unosi się w wodzie.

Na pokładzie znajduje się wiele ruchomych części - nie można pominąć mobilnego dźwigu, rampy awaryjnej z drzwiami, a nawet lądowiska dla helikopterów, a także parking dla odlewanego samochodu.

Używając spiralnego toru z zapadnią i zmieniaczem śladów, samochód zaczyna spadać, ale uważaj, deska może katapultować samochód za burtę!

Przygoda naprawdę zaczyna się, gdy rekin uwalnia się z klatki i zbliża się z funkcją kłapania szczęką. Najlepsza obrona? Plusk z wyciskanej łodzi podwodnej z funkcją tryskania wodą lub ucieczka do pływającej kapsuły ratunkowej.

Czy to na lądzie, w wodzie czy gdziekolwiek indziej: zestaw ten łączy najpopularniejsze światy zabaw dla dzieci w wieku od trzech lat z nowym i ekscytującym pomysłem na prezent.

  • Rozmiar H22, W50, D18cm.
  • Waga 1074g.
  • Wymagane baterie: 2 x AAA (brak w zestawie) plus.
  • 1 różne postacie do zebrania - 1 dostarczony.
  • Od 3 lat.

Produkt nowy powystawowy  może lub nie musi posiadać bardzo delikatne ślady na opakowaniu itp. o szczegółowe informację prosimy o kontakt telefoniczny

Akcesoria

    Reviews (0)